Kingitus, mis üllatab isikupäraga

Disainriidepuud Mänfredilt on vaheldusrikas kingitus sõbrapäevaks. See on läbimõeldud kujundusega praktiline sisutuselement, ehk see õige — isiklik — kingitus.

Mänfred disaini riidepuud on oskuslikult kujundatud Eesti käsitöö. Peale restoranide, teatrite, muuseumide ja kontorite ripuvad nende riidepuud ka kodudes. Need on pilkupüüdvaks kingituseks, sest tavaliste riidepuude asemel leiad Mänfred disainilt midagi kunstipärast ja üllatavat. Veelgi enam, sul on võimalik kujundada enda või kallima nimega isiklik riidepuu.

Kingi meeldiv üllatus, mis ei jää niisama varna rippuma, vaid on meeldivaks meenutuseks või maitsekaks kujunduselemendiks. Leia just endale sobiv värv, kujundus ja sõnum.

NIMELINE riidepuu – Kujunda ise, mis nimi või sõna riidepuule tuleb. See on kingitus sinu armsamale või kallile sõbrale, mis ei ole pelgalt meeldetuletus enda jaki eristamiseks. Nimeline riidepuu on eriliseks ja isiklikuks kingituseks, mis kestab aastaid

SUGULASELE kujundatud riidepuu – Olgu see ema, isa, vanaema või vanaisa, sellega suudad neid kindlasti üllatada.

TALLINN – Üks mitmetest unikaalsetest Mänfred disaini riidepuudest. Vaata ka teisi kujundusega kokku sulanduvaid või vastupidi eripära rõhutavaid erinevates toonides ja omalaadse kujuga Mänfred riidepuid.

Artikkel ilmus ka Postimehes.